Konsol Piyano Taşıma

Konsol Piyano TaşımaKonsol Piyano Taşıma

Eğer yeni bir yere hareket ediyor ve bir piyano taşımak zorunda olan?  Bu size yardımcı olmak için piyano kaldırma şirketlerin bol çünkü hiç endişelenmeyin.

Piyano narin ve ana konu ağırlığıdır bir yerden bir yere piyano taşımak için zor olan son derece ağır dengesiz konsol (duvar) piyanolar 180 Kg ile 320 Kg arasında gelmektedir. Yani, bu kadar ağır bir piyano taşımak için gerekli olacak insanların sayısını tahmin edebilirsiniz.

Piyanolar çok ağır, narin, doğada kırılgan olduğundan, piyano hareket ederken oldukça kolay zarar görecek kadarda savunmasız hale gelir dolayısıyla profesyonel yardım almak ana nedenidir. İstanbul'da piyano taşıma hizmeti sunan iyi bir şirket ile temasa geçmek yapmanız gereken ilk şey olursa. Piyano taşıma konusunda oldukça ünlü piyano taşıma şirketi bulmak internet ortamında çok daha kolay hale gelmiştir.

Sadece yapmanız gereken çevrimiçi ile Google arama motorunda piyano taşıma yazdığınızda piyanotasima.org sitesi sizinle bundan sonra yapmanız gereken telefon numarasını çevirip piyano taşıma hakkında daha fazla bilgi almak olacaktır.

Piyano taşıma hizmetlerinde doğru insan gücü ve doğru ekipman varsa bir piyano taşıma kolay olur, Bir piyano taşımak için ilk adım piyano üst kapak, ön kapak, klavye kapağı, alt kapaklar sökülür battaniyelerle düzgün paketlenir bantlanır.

Piyano ana gövdesi iki kat kalın battaniye ile sarılır kalın bant kayışlar ile piyano sıkıca örülür ön ve arka kısımlardan geniş bant kayış ile askı yapılır eğer piyano alınacağı yerde mesafe var ise piyano arabası kullanılır, merdivenlerden piyano taşınırken önden ve arkadan iki kişi kayışa girip dikkatli bir şekilde piyano taşınır.

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için konsol piyano taşıma, konsol piyano taşımacılık, konsol piyano taşımacılığı, konsol piyano nakliyat, konsol piyano nakliye, konsol piyano nakliyesi, tecrübemizi, teknik donanımımızı bütünleştirerek çağdaş kaliteli güvenli bir konsol piyano taşımacılığı hizmetini gururla sunduğumuz İstanbul ilçeleri.

İstanbul Avrupa Yakası konsol piyano taşıma, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Ataköy, Şenlikköy, Florya, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Başakşehir, Bahçeşehir, Boğazköy, Ispartakule, Bayrampaşa, Beşiktaş, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levent, Ortaköy, Ulus, Maçka, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Göktürk, Kemerburgaz, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Bahçeköy, Emirgân, İstinye, Kilyos, Kilyos, Maden, Rumelihisarı, Tarabya, Uskumruköy, Yeniköy, Zekeriyaköy, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, İstanbul Anadolu Yakası, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Göztepe, Kozyatağı, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, ilçelerinde konsol piyano taşımacılığı hizmetleri sunmaktayız.

PROFESYONEL PİYANO TAŞIMA ŞİRKETİ

konsol piyano taşıma

kuyruklu piyano taşıma